Jump to content

Reclamatie eto


adileontin1

Recommended Posts

Nick-ul tău: Ady  Ady
Nick-ul Adminului:
[-eTo�o-] ︻デ=一--->---eTo'o
Data & Ora: 18.04.2023   21:30
Adminii prezenți la momentul față: cativa nu-i mai stiu care erau
Dovezi:  Scuze nustiu de ce nu imi merge sa bag poza pe img...dar nu e mare chestie imi arata doar banul 
Detalii:  salut ce tot este cu WC asta de copil nu am nimic cu el l-am injurat am gresit . trebuia sa imi de-a ban pe o anumita perioada nu ban permanent acum cum ma prinde imi da ban permanent daca esti un RET**D ca altfel nu te pot nu-mi odata ce donezi bani sa ai fondator ce tot suferi ma PR***S de tine ti-am gresit da-mi ban pentru o anumita perioada nu permanent ca, te crezi tu cineva.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand reclamatia este deja respinsa pentru limbajul neadecvat in aceasta sectiune si reclamatie ! Dar asteptam si raspuns din parte adminului  eToo

Edited by Americanu
Link to comment
Share on other sites

Iar din cele intelese de mine nu a fost o simpla injuratura ci a fost o injuratura la adresa copiilor lui !! Ceea ce nu este deloc frumos ! Si in cazul tau in loc sa fac asta mai bind as fi intrat cu el pe TeamSpeak3 si in primul rand as fi cerut scuze ! Pentru ca nu un asemenea limbaj nu este deloc acceptat la noi ! Iti urez o zi buna si il asteptam si pe eToo cu un raspuns aici 

 

                      [FARA REPLAY]

Edited by Americanu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...