Jump to content

RECLAMATIE kosmar

ALTERNATE

Recommended Posts

• Nick personal: alternate attax stylex
  • SteamID(numerar): STEAM_0:0:189944702
  • Nicu admin/player reclamat: kosmar
  • Motiv: la misto
  • Server: a fost pe ts
  • Data si ora: 14.04.2024/ 22:23
  • Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): <22:23:53> Trying to resolve hostname ts.pglstar.ro
    <22:23:55> Trying to connect to server on ts.pglstar.ro
    <22:23:56> You are banned temporarily. Reason: "mai dai ban"
    Try again in 03:59:44     kosmar a fost revoltat de faptul ca i-am facut reclamatie lui armany si a ramas fara grad! armany iar a inceput sa vb urat la adresa mea pe ts ca vezi domne nu imi suporta vocea ca sunt nesimtit ca l-am reclamat, din astea proaste si i-am zis sa inceteze si nu a vrut!~nu am vrut sa-l banez ca a fost grad mare si am zis sa-l iert! dar in schimb a sarit in ajutorul lui altul de pe ts care a ince[put sa sp ca sunt un prost ca vb mult ca se pisa pe mine si i-am dat ban 2 ore si kosmar a inceput sa ma injure ca sunt un bulangiu ca spun totul lui bogdi si mi-a dat ban 3 ore la misto ca l-am banat pe amicul lui care m.a injurat! bogdi, poti sa vb cu oskar ca era de fata!

• Premium

Vin cu un raspuns si eu la reclamatia facuta de tine pentru mine ok , !!
1) In primul rand ai inceput sa vorbesti mult si prost cand ti s a spus foarte bine de catre majoritatea de pe canal sa taci din gura ca oricum era flood pe teamspeak si nu se auzea absolut nimic dar tu nu , tu tot vorbeai si nu taceai din gura

2) Nu eram absolut revoltat pentru ca i s a scos gradul lui Armany , nu am treaba cu ceilalti nu am fost in conflict cu ei nu am treaba deci nu , nu am fost deloc revoltat pe treaba asta !

3) Ti am spus ca esti bulangiu si ca esti o persoana cu mai multe fete din mai multe motive si le stii foarte bine , ai fost pe mai multe comunitati si de multe ori ai fost banat aici deci nu e prima oara !

4) Iar despre persoana ce s a bagat pentru armany si te a injurat , nu te a injurat pe tine in primul rand si in al 2 lea nu s a bagat pentru armany iar tu ai ales sa l banezi pentru absolut niciun motiv

Acestea fiind spuse iti urez seara faina !

Esti un mincinos ordinar!  stiu si eu ca era flood pe ts dar asta nu era un argument logic din partea lu ala sa sp taci ba in mortii tai din gura de bulangiu infect, sa ma pis pe tine de robot! nimeni nu are voie sa folos cuvintele astea la adresa unui admin indiferent de circumstante! eu nu m-am luat de nimeni! cui nu ii place vocea mea are voie sa ma dea pe mute nu sa ma injure! dar tu esti o panarama de om caruia ii place sa le sara in aparare! si mi-ai dat ban 4 ore la misto! nu vreau sa mai mentionez ca mai si injurat de cateva ori! asa faci mereu! taci ba in pula mea din gura de robot, mars in mortii tai, hai poate te banez daca mai vb! astea sunt afirmatiile tale cele mai comune! si daca banez pe cineva 2 ore care ma injura, tu ii scoti banul si ma banezi pe mine cateva ore! din pct meu de vedere care sunt mai mare ca tine cu peste 12 ani te consider un mare gunoi! ai caracter 0! tu nu sustii adminii din staff! tu iei apararea celor care injura adminii pt ca si tu esti la fel ca ei! intre tine si armany nu exista diferente din pct de vedere comportamental! 2 gunoaie! imi cer scz pt lbj dar astia 2 sunt prea tarani!

• Premium

1. Te rog sa imi aduci niste dovezi care sa declare ca eu te am injurat pe tine de *morti*
2. Nu ti am dat eu ban , ti a dat ban @ duCk si poate confirma asta ca ti s a spus de 3-4 ori sa taci din gura cat timp eram pe canalul de War1
3. Nu eu am scos bannu celui ce i ai dat tu ban , @ boGdii a scos bannu deoarece i ai dat ban pe degeaba
4. Ca admin e si normal sa pot sa ma bag in apararea lui atata timp cat nu ti a facut absolut nimic si nu te a jignit pe tine , ai venit pe canalul de War1 tarziu fara sa stii ce s a intamplat inainte
5. Faptul ca ma jignesti n am sa bag de seama pentru ca oricum esti 0 pentru mine
Daca vrei sa continuam tot asa chiar te rog pentru ca am subiecte de comentat ! Spor

• boGdii locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...